Проблеми зі шкірою обличчя? То ви поки що не були в Esthetic Room 🙂 Будь-які професійні чистки, пілінги та масажі обличчя залишать Ваше личко свіжим та сяючим 😉

Масаж обличчя, шиї та зони декольте (класичний та лімфодренажний)

Дана процедура виконується після очищення шкіри, проводиться спеціальними професійними кремами та олійками, і завершується чудовими масками, які підбираються саме для Вашого типу шкіри (це може бути альгінатна маска, маска-плівка, живильні маски для дуже сухої шкіри тощо). Після процедури наноситься крем по типу шкіри;

Даний масаж сприяє покращенню кровообігу та лімфотоку у тканинах шкіри, прибирає спазми, покращується клітинний метаболізм. При регулярному виконанні суттєво покращується пружність, колір обличчя стає свіжим, проходять набряки.

 

Чистка обличчя механічна, ультразвукова або комбінована – це професійні салонні процедури для очищення пор. Як проходить механічна чистка обличчя:

  • Очищення шкіри від забруднень;
  • Маска для пом’якшення шкіри;
  • Механічне видалення забруднень та інших небажаних складових за допомогою спеціального обладнання;
  • Нанесення заспокійливої маски.

Чистка обличчя ультразвуком являє собою більше пілінг, який допомагає видалити ороговілі клітини шкіри, позбавитися нерівностей на обличчі, придати свіжий колір та сяяння обличчю. Спеціальної підготовки до процедури не потрібно.Шляхом індивідуальної консультації підбирається необхідна кількість візитів. Для одного курсу  5 сеансів  зазвичай буває достатньо. Якщо клієнт бажає, УЗ-чистку дозволяється проводити щотижнево разом з будь-якими іншими процедурами з косметології.

Яким чином проводиться:

  • Демакіяж та очищення шкіри від пилу та бруду;
  • Очищення ексфоліантом;
  • Холодне гідрування;
  • УЗ-процедура (пілінг);
  • Заспокійлива маска;
  • Тонізуючий крем по типу шкіри.

Сам процес УЗ-пілінгу являє собою легкий мікромасаж шкіри. Ультразвукові хвилі вирівнюєть  мікрорельєф, шкіра стає гладенькою, сяючою та здоровою.

Комбінована чистка обличчя включає в себе поєднання механічноі та УЗ-чистки та додається дарсонвалізація (для заспокоєння шкіри та усунення подразнень та додаткового антисептичного ефекту).

 

Безін’єкційна Карбоксітерапія

 

Процедура, яка включає в себе зволоження та інтенсивне насичення шкіри мікроелементами і киснем. Дана процедура покращує клітинний метаболізм, насичує шкіру поживними речовинами, активізується синтез колагену і сприяє відновленню водного балансу.Зменшує акне та постакне, прояви куперозі та фотостаріння, зміцнює судини.  Карбоксітерапія не має вікових обмежень.

Пілінг кислотний – ефективна процедура, яка виконується різними видами кислот із різною концентрацією. Пілінг для кожного типу шкіри підбирається індивідуально. Пілінги значно покращують стан шкіри, надають сяяння шкірі та сприяють її оздоровленню. Дана процедура проводиться курсом від 4 до 8 процедур в залежності від обраного пілінгу та стану шкіри.

Як проходить процес:

очищення, ексфоліація, нанесення пілінгу, нейтралізація, нанесення інтенсивної заспокійливоі маски, нанесення крему згідно з типом шкіри.

Процедури інтенсивного зволоження та живлення шкіри підбираються окремо для кожного типу шкіри.

Процедури для проблемної шкіри включають в себе чистку або декілька процедур чисток механічних, підбір себорегулюючих протизапальних препаратів, чистки ультразвуком, дарсонвалізацію для звуження пор.

Програма для кожного клієнта підбирається індивідуально, виходячи зі стану шкіри.

ПРАЙС НА КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

Ультразвукова чистка обличчя

300 грн

Комбінована чистка обличчя

450 грн

Механічна чистка обличчя

360 грн

Карбоксі терапія

500 грн

Доглядова процедура по типу шкіри

250-450 грн

масаж обличчя, шиї та декольте, маска по типу шкіри, сироватка та крем згідно типу шкіри

НОВА ПРОЦЕДУРА

Пілінги кислотні

від 350 грн

НАЙКРАЩА ЦІНА

Прайс на косметологічні масажі

Масаж обличчя, шиї та декольте класичний

200 грн

25-30 хв.

Масаж обличчя, шиї та декольте плюс зволожуючий комплекс

від 250 грн

40-45 хв.

Іспанський міорелаксуючий масаж обличчя, шиї та декольте (структурування обличчя)

400 грн

45-55 хв.

Пілінг кислотний молочний (поверхневий, гіпоалергенний)

400 грн

45-55 хв.

Пілінг кислотний азелаїново-саліциловий (поверхневий)

400 грн

45-55 хв.

Пілінг кислотний піровиноградний (ліфтінг-ефект)

400 грн

45-55 хв.

Чистка+пілінг (2 в 1)

650 грн

комбінована чистка, що завершується азелаїново-саліциловим пілінгом

1год 30хв