Отримати задоволення від масажу та ще й з користю для своєї фігури? Це наша антицелюлітна програма з олійками, медом та іншими принадами. Найкращі ціни та масажист тільки в Esthetic Room!

Антицелюлітна програма

objanticell-ps_-l

Комплексна антицелюлітна корекція фігури включає у себе антицелюлітний масаж та обгортування
Хочемо зазначити, якщо Ви вирішили позбутися від “апельсинової шкірки” і від зайвої ваги взагалі, то до вирішення даної проблеми необхідно підходити комплексно. Масаж тут відіграє важливу роль.
Антицелюлітний масаж покращує тонус шкірно-м’язового покрову, що надає шкірі  пружності; вона стає щільною й еластичною. Систематизований масажний комплекс нормалізує загальний обмін речовин в організмі, діючи через шкіру, яка у свою є активним учасником обмінних процесів людського організму.

Як масаж впливає на прошарок підшкірного жиру: 
На жирові покрови тіла масаж діє через загальний вплив на обмін речовин в організмі. Під час масажу (будь то масаж від целюліту, лімфодренажний масаж, лікувальний масаж, медовий масаж проти целюліту, баночний масаж від целюліту, або будь-який інший тип) прискорюючи виділення жиру з жирових депо, відбувається так зване “згоряння” надлишкових жирів.
Варто зазначити, що задля  найкращого результату антицелюлітний масаж поєднують із регулярними фізичними вправами і здоровим харчуванням.

Тобто роблячи висновок, можна сказати, що масаж стане для вас приємним помічником у досягненні краси і здоров’я шкіри та м’язів у проблемних ділянках, якщо Ви комплексно підійдете до корекції своєї фігури.

Призначення спеціального збалансованого харчування є необхідним для того, щоб налагодити правильний обмін речовин, і є обов’язковою умовою в боротьбі із целюлітом і важливо для здоров’я (підбирається для кожного індивідуально, виходячи із вподобань клієнта).

Призначення комплексу необхідних підтримуючих вправ (якщо людина не займається фізичними вправами).

Прайс на антицелюлітні масажі

Масаж антицелюлітний класичний комплексний

250 грн

40-45 хв.

Масаж-пілінг антицелюлітний медовий

280 грн

45-50 хв.

Масаж антицелюлітний з обгортуванням

350-500 грн (ціна залежить від вибору препарату обгортування)

50-70 хв.

КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА