Проблеми зі шкірою обличчя? То ви поки що не були в Esthetic Room 🙂 Будь-які професійні чистки, пілінги та масажі обличчя залишать Ваше личко свіжим та сяючим 😉

Масаж обличчя, шиї та зони декольте (класичний та лімфодренажний)

Дана процедура виконується після очищення шкіри, проводиться спеціальними професійними кремами та олійками, і завершується чудовими масками, які підбираються саме для Вашого типу шкіри (це може бути альгінатна маска, маска-плівка, живильні маски для дуже сухої шкіри тощо). Після процедури наноситься крем по типу шкіри;

Даний масаж сприяє покращенню кровообігу та лімфотоку у тканинах шкіри, прибирає спазми, покращується клітинний метаболізм. При регулярному виконанні суттєво покращується пружність, колір обличчя стає свіжим, проходять набряки.

 

Чистка обличчя механічна – це професійна салонна процедура для очищення пор. Як проходить механічна чистка обличчя:

 • Очищення шкіри від забруднень;
 • Маска для пом’якшення шкіри;
 • Механічне видалення забруднень та інших небажаних складових за допомогою спеціального обладнання;
 • Нанесення заспокійливої маски.

Чистка обличчя ультразвуком являє собою більше пілінг, який допомагає видалити ороговілі клітини шкіри, позбавитися нерівностей на обличчі, придати свіжий колір та сяяння обличчю. Спеціальної підготовки до процедури не потрібно.Шляхом індивідуальної консультації підбирається необхідна кількість візитів. Для одного курсу  5 сеансів  зазвичай буває достатньо. Якщо клієнт бажає, УЗ-чистку дозволяється проводити щотижнево разом з будь-якими іншими процедурами з косметології.

Яким чином проводиться:

 • Демакіяж та очищення шкіри від пилу та бруду;
 • Очищення ексфоліантом;
 • Холодне гідрування;
 • УЗ-процедура (пілінг);
 • Заспокійлива маска;
 • Тонізуючий крем по типу шкіри.

Сам процес пілінгу являє собою легкий мікромасаж шкіри. Ультразвукові хвилі вирівнюєть  мікрорельєф, шкіра стає гладенькою, сяючою та здоровою.

 

 

Безін’єкційна Карбоксітерапія

Процедура, яка включає в себе зволоження та інтенсивне насичення шкіри мікроелементами і киснем. Дана процедура покращує клітинний метаболізм, насичує шкіру поживними речовинами, активізується синтез колагену і сприяє відновленню водного балансу.Зменшує акне та постакне, прояви куперозі та фотостаріння, зміцнює судини.  Карбоксітерапія не має вікових обмежень.

Пілінг кислотний – ефективна процедура, яка виконується різними видами кислот із різною концентрацією. Пілінг для кожного типу шкіри підбирається індивідуально. Пілінги значно покращують стан шкіри, надають сяяння шкірі та сприяють її оздоровленню. Дана процедура проводиться курсом від 4 до 8 процедур в залежності від обраного пілінгу та стану шкіри.

Як проходить процес:

очищення, ексфоліація, нанесення пілінгу, нейтралізація, нанесення інтенсивної заспокійливоі маски, нанесення крему згідно з типом шкіри.

Процедури інтенсивного зволоження та живлення шкіри підбираються окремо для кожного типу шкіри.

Процедури для проблемної шкіри включають в себе чистку або декілька процедур чисток механічних, підбір себорегулюючих протизапальних препаратів, чистки ультразвуком, дарсонвалізацію для звуження пор. Також рекомендовані альгінатні маски з дією анти-акне. Рекомендовано використовувати спеціальні легкі креми та сироватки з антисептичним та зволожуючим ефектом, які не забивають пори та сприяють звуженню пор. Програма для кожного клієнта підбирається індивідуально, виходячи зі стану шкіри.

Чистка обличчя комбінована включає в себе:

 1. Делікатне скрабування
 2. Нанесення розпарювального гелю
 3. Механічне чищення обличчя
 4. Чистка ультразвуком
 5. Заспокійлива порозвужуюча маска
 6. Дарсонвалізація
 7. Крем за типом шкіри для насичення корисними вітамінами

ПРАЙС НА КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

Ультразвукова чистка обличчя

250 грн

Комбінована чистка обличчя

400 грн

Механічна чистка обличчя

360 грн

Карбоксі терапія

500 грн

НОВА ПРОЦЕДУРА

Доглядова процедура по типу шкіри

300 грн

масаж обличчя, шиї та декольте, маска по типу шкіри, сироватка та крем згідно типу шкіри

НОВА ПРОЦЕДУРА

Пілінги кислотні

від 350 грн

НАЙКРАЩА ЦІНА

Прайс на косметологічні масажі

Масаж обличчя, шиї та декольте класичний

200 грн

25-30 хв.

Масаж обличчя, шиї та декольте плюс зволожуючий комплекс

від 250 грн

40-45 хв.

Іспанський міорелаксуючий масаж обличчя, шиї та декольте (структурування обличчя)

400 грн

45-55 хв.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ У СПЕЦІАЛІСТА