Проблеми зі шкірою обличчя? То ви поки що не були в Esthetic Room 🙂 Будь-які професійні чистки, пілінги та масажі обличчя залишать Ваше личко свіжим та сяючим 😉

Процедура Ультра Зволоження 


Чудова доглядова процедура, яка підходить для будь-якого типу шкіри, навіть для дуже чутливої шкіри.
Наша шкіра в сучасному світі страждає від негативного впливу зовнішньої середи, недосипання, стресів, втрачаючи вологу та пружність.
Дана процедура має значний ліфтінговий ефект, шкіра стає пружньою та підтягнутою, шовковистою.
Етапи процедури:
– очищення;
– ексфоліація;
– масаж обличчя,шиї та декольте з олією макадамії;
– маска з кислотами та ефектом ультразволоження

 

 

 

Масаж обличчя та зони декольте (класичний та лімфодренажний). Дана процедура виконується після очищення шкіри, проводиться спеціальними професійними кремами та олійками, і завершується чудовими масками, які підбираються саме для Вашого типу шкіри (це може бути альгінатна маска, маска-плівка, живильні маски для дуже сухої шкіри тощо). Після процедури наноситься крем по типу шкіри;

Чистка обличчя механічна – це професійна салонна процедура для очищення пір шкіри, відлущування ороговілого частин. Як проходить механічна чистка обличчя:

 • Очищення шкіри від забруднень;
 • Маска для пом’якшення шкіри;
 • Механічне видалення забруднень та інших небажаних складових за допомогою спеціального обладнання;
 • Нанесення заспокійливої маски.

Чистка обличчя ультразвуком така чистка являє собою більше пілінг, який допомагає видалити ороговілі клітини шкіри, позбавитися нерівностей на обличчі, придати свіжий колір та сяяння обличчю. Спеціальної підготовки до процедури не потрібно.Шляхом індивідуальної консультації підбирається необхідна кількість візитів. Для одного курсу  5 сеансів  зазвичай буває достатньо. Якщо клієнт бажає, УЗ-чистку дозволяється проводити щотижнево разом з або будь-якими іншими процедурами з косметології.

Яким чином проводиться:

 • Демакіяж та очищення шкіри від пилу та бруду;
 • Очищення ексфоліантом;
 • Холодне гідрування;
 • УЗ-процедура (пілінг);
 • Заспокійлива маска;
 • Тонізуючий крем по типу шкіри.

Сам процес пілінгу являє собою легкий мікромасаж шкіри. Ультразвукові хвилі вирівнюєть  мікрорельєф, шкіра стає гладенькою, сяючою та здоровою.

Безін’єкційна Карбоксітерапія -процедура, яка включає в себе зволоження та інтенсивне насичення шкіри мікроелементами і киснем. Дана процедура покращує клітинний метаболізм, насичує шкіру поживними речовинами, активізується синтез колагену і сприяє відновленню водного балансу. Карбоксітерапія не має вікових обмежень, дана процедура показана як для молодої шкіри, так і в’янучої.

Пілінг кислотний – це дуже ефективна процедура, яка виконується різними видами кислот із різною концентрацією. Пілінг для кожного типу шкіри підбирається окремо. Пілінги значно покращують стан шкіри, надають сяяння шкірі та сприяють її оздоровленню. Дана процедура проводиться курсом від 4 до 8 процедур в залежності від обраного пілінгу та стану шкіри. Як проходить процес: очищення, ексфоліація, нанесення пілінгу, нейтралізація, нанесення інтенсивної зволожуючої маски, нанесення крему згідно з типом шкіри.

Процедури інтенсивного зволоження та живлення шкіри підбираються окремо для кожного типу шкіри.

Процедури для проблемної шкіри включають в себе чистку або декілька процедур чисток механічних, себорегулюючі препарати, чистки ультразвуком, дарсонвалізацію для звуження пор. Також рекомендовані альгінатні маски з дією анти-акне. Рекомендовано використовувати спеціальні легкі креми та сироватки з антисептичним та зволожуючим ефектом, які не забивають пори та сприяють звуженню пор. Програма для кожного клієнта підбирається індивідуально, виходячи зі стану шкіри.

Чистка обличчя комбінована включає в себе:

 1. Делікатне скрабування
 2. Нанесення розпарювального гелю
 3. Механічне чищення обличчя
 4. Чистка ультразвуком
 5. Заспокійлива маска
 6. Тонізація
 7. Крем за типом шкіри для насичення корисними вітамінами

Дарсонвалізація

Місцевий вплив на тканини здійснюється за допомогою сучасних апаратів, що генерують струми Дарсонваля, за допомогою скляних запаяних електродів з розрідженим повітрям або заповнених інертним газом (аргон). Електроди мають різну форму і призначені для різних ділянок тіла.

Залежно від величини напруги, на шкіру можна впливати «тихими» розрядами, які майже не викликають ніяких суб’єктивних відчуттів, або «коронними» (іскровими), що виникають при більш високій напрузі і наявності повітряного прошарку між поверхнею шкіри і електродом. Останні викликають звуковий ефект (потріскування).

Таким чином, місцева дарсонвалізація в косметології заснована на двох методиках:

 • контактної – електрод плавно переміщають безпосередньо по поверхні шкіри в напрямку масажних ліній; під час процедури іонізується повітря, цитоплазма клітин і міжклітинні структури; можливе відчуття легкого тепла. Контактний метод застосовується при зрілої і втратила пружність шкірі.
 • дистанційною – електрод розташовується на відстані від 2 мм до 1,5 см; при цьому виникає приємне відчуття поколювання; в зоні впливу «коронного» розряду відбувається слабкої інтенсивності ультрафіолетове світіння, освіта молекул озону і оксидів азоту, слабко виражені коливання тканинних структур. «Іскровий розряд» ефективний при усуненні дрібних зморшок, вугрової висипки.

ПРАЙС НА КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

Ультразвукова чистка обличчя

220 грн

Комбінована чистка обличчя

360 грн

Механічна чистка обличчя

320 грн

Карбоксі терапія

500 грн

масаж обличчя, альгінатна маска, після маски наноситься ультразволожуючий крем з гіалуроновою кислотою

НОВА ПРОЦЕДУРА

Процедура Енергія вітаміну С

300 грн

масаж обличчя, шиї та декольте, альгінатна маска, після маски наноситься ультразволожуючий крем з гіалуроновою кислотою

НОВА ПРОЦЕДУРА

Пілінги кислотні

від 300 грн

НАЙКРАЩА ЦІНА

Прайс на косметологічні масажі

Масаж обличчя класичний на кокосовій олійці або на олії макадамії

100 грн

25-30 хв.

Масаж обличчя, шиї та декольте класичний на натуральних оліях

160 грн

35-40 хв.

Масаж обличчя класичний із масками (вартість залежить від обраного препарату)

130-280 грн

45-50 хв.

Масаж обличчя, шиї та декольте класичний із завершенням альгінатною маскою, з використанням сироваток

260-310 грн

45-50 хв.

Іспанський міорелаксуючий масаж обличчя, шиї та декольте (структурування обличчя)

300 грн

45-55 хв.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ У СПЕЦІАЛІСТА